Podstawowe zasady szkolenia psów

Podstawowe zasady szkolenia psów.

Psy muszą przejść szkolenia psów, zbierane od pierwszej chwili w nowym domu, ponieważ jest o wiele łatwiejsze, aby dać mu poprawne zachowanie, niż później w celu wyeliminowania złych nawyków.
Podstawą sukcesu jest spójność. Nie możesz zostawić szczeniąt, które wkrótce nie będzie. Tłumaczenie, że pies jest zbyt mała, aby dowiedzieć się, że lepiej jest poczekać trochę więcej, bo wtedy będzie mądrzejszy i zrozumieć siebie, jest największym i najbardziej powszechnym błędem.

Gdy szczeniak jest w naszym domu i po raz kolejny, trzeba dokładnie zastanowić się, co można zrobić i co należy zrobić w każdym przypadku. Jeśli więc może spać w naszym łóżku, może to zrobić od pierwszego dnia. W przeciwnym razie powinieneś być w sypialni. Bądźmy spójni i określmy zasady, które musimy utrzymać później. Nie można zaprzeczyć, kiedy jesteśmy gotowi. Pies, który jest jeden dzień mogą coś zrobić, a drugi robi to samo, bo to samo jest uszkodzony, zdezorientowany, zmieszany i zaczyna wątpić w umiejętności przywódczych swojego opiekuna. Dokładnie określone zasady i ich pokojowe egzekwowanie dają poczucie bezpieczeństwa, które jest niezwykle ważne dla jego zdrowia psychicznego.

Podstawą właściwego szkolenia jest ustanowienie hierarchii w stadach krajowych. Dopóki jesteśmy niekwestionowanym liderem dla psa, nie powinniśmy mieć problemów z tym. Pamiętaj jednak, że po zdobyciu tej pozycji konieczne jest stałe przymocowanie i przypomnieć psa, gdzie jest jego miejsce. Jest to szczególnie ważne dla strażników cesarskiego charakteru, który będzie przylegał do ich lidera, ale postaram się sprawdzić to raz na jakiś czas. Wiem takie sztuczki w wykonaniu Giant Schnauzera. Przy pierwszej próbie potępienia posłuszeństwa wymagana jest werbalna nagana i wymagana jest egzekucja. Doskonałą metodą jest odświeżenie pamięci psa. Na każdym kroku spędzamy kilka minut na utrzymaniu hierarchii. Zestaw poleceń: Jesteś mi usiąść przeczucie przypomina psa, to jego polecenie, a on wykonuje go na kurs powinien być nagrodzony leczeniu lub klepiąc i momentu ulubionej gry. Więcej o nagrodę i karę w karcie Nagroda lub karanie.

Większość niepożądanych zachowań wynikające z błędów rodzicielskich w ramach którego niezgodność z wykonaniem instrukcji jest najpierw wymienione. Po wydaniu komenda musi być wykonana. Jeśli pies jest sporządzony, to nie znaczy, że on nie rozumie polecenia, to tylko sprawdza, czy to może być ignorowane. Więc nie spiesz się, aby powtórzyć polecenie, niech po prostu założyć, że położenie oczekiwania i pies zrobi to w większości przypadków. Jeśli nie, polecenie musi zostać powtórzone nieco więcej i za wykonanie nagrody. Jeśli pozwolisz, aby polecenie zakończyło się niepowodzeniem, przekonasz się, że nie słychać.

Psy uczą się przez pozytywne i negatywne skojarzenia. Na przykład, dla każdego przychodzi do rozmowy jest chwalone i nagradzane traktują to jest jak to zrobić, ponieważ tylko go płaci. Więc czasami, kiedy jest bardzo rozbawiony, że nie polecenie, a po długim adhortacji możemy go nazwać, nie można zarzucić tylko chwalcie i nagrodę, jeśli niechętnie, ale on tu rządzi. W sytuacji, w której przychodzi i się boi, nie zrozumie, że jego wahanie z wykonaniem polecenia jest powodem gniewu swego pana. Pies widzi to inaczej: złożyłem wniosek, wszedłem i kara mnie uderzyła. Nie wracam, nie jestem naiwna. Jeśli pies podchodzi powoli kolejce, wystarczy kucać gdy spadnie jako zaproszenie do gry na swoim poziomie lub zaczyna poruszać się w przeciwnym kierunku, aby od razu pojawiają się na naszej nodze. Podobnie, jeśli pies obiekt (jak pantofel) podjęte i gryzie go ostrożnie, nie próbuj go zabrać gonić go po całym pokoju, ponieważ pies jest duży opór i na pewno starają się go powtórzyć. Lepiej rzucić zabawkę i odwrócić jego uwagę

Pies musi mieć wyraźny, miękki głos. Zawsze to samo dla tego samego działania. Jeśli nazywamy psa do siebie, możemy dać mu komendę „do mnie”, „chodź tutaj” noga „lub w inny sposób, ale zawsze takie same, w przeciwnym razie pies nie będzie mógł go zrozumieć. Polecenie powinno być krótkie, jasno stwierdził, ale nie powtarzaj, po prostu daj psa czas, aby to zrobić, pokazuje postawę.
 

21st October

Dog Go

Zdrowe, Tanie

Karmy dla psów Yummy, Farmina, Royal Canin

Tylko w najlepszych sklepach zoologicznych